پویش ملی صادرات در اتاق بازرگاني اصفهان

سهل آبادي: راهي به جزء صادرات نداريم/ كشاني : توجه به استعدادهاي جوانان كشور را از وابستگي به نفت بي نياز مي كند

پویش ملی صادرات با هدف ترغیب و آموزش جوانان برای صادرات کالا و خدمات با شعار خرد،جسارت،متانت و حركت در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد. سید عبدالوهاب سهل آبادی در این ابتدای این آيين گفت:در دوران دفاع مقدس راهی به جز آزادي خرمشهر نبود و امروز نيز باید اعلام کنیم راهی به جز صادرات نداریم .

وی خطاب به جوانان گفت:امروز وظیفه هر جوان در جنگ اقتصادی کارآفرینی ،تولید و صادرات است و همان گونه که در آن دوران جوانان توانستند جنگ را اداره کنند در شرایط کنونی نیز جوانان می توانند کشور را مدیریت کنند.

وی با اشاره به نقش جوانان در هشت سال دفاع مقدس گفت:سردار حسین خرازی در سن ٢٢ سالگی توانست یک لشگر را به شايستگي فرماندهبي کند پس امروز یک جوان می تواند یک وزارت خانه را به خوبي راهبري نمايد .

امیرکشانی رییس  شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان نيز در این آيين گفت:صادرات یکی از دغدغه های شورای عالی جوانان است و در این راستا سمپوزیوم ها و نشست های متعددی برگزار شده است.

وی برگزاری پویش ملی صادرات را گامی موثر در تشویق جوانان به صادرات و کارآفرینی برشمرد و گفت:در شرایط جنگ اقتصادی نیاز به جوانان خوش فکر برای مقابله با تحریم ها به خوبي احساس مي شود .

وی به برگزاری دوره های آموزشی بازرگانان کوچک و نسل فردا برای نوجوانان و جوانان  اشاره کرد و گفت:اتاق بازرگانی اصفهان همواره تلاش می کند که برای آینده، بازرگانان و کارآفرینان توانمند تربیت نمايند.

کشانی تاکید کرد:توجه به خلاقیت و نوآوری جوانان و پرورش استعداد هاي آنان در محیط مناسب می تواند ایران را از چاه های نفت بی نیاز کند .

گفتني است در پویش ملی صادرات كه با شعار  خرد،متانت ،جسارت و حرکت برگزار شد، 

محمد امین حاج کاظمیان، محمد رضا غفرالهي و هادي نيلي احمد آبادي به آموزش و بيان تجربيات خود در زمينه صادرات پرداختند.